Wyślij wiadomość
aboutus
Linia produkcyjna

Nasza firma, która znajduje się w mieście Zhangjiagang, znajduje się w pobliżu Zhangjiagang Economy Development Area. Jesteśmy zaangażowani w przemysł konstrukcji stalowych od wielu lat, mamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, kładziemy nacisk na ścisłą produkcję i montaż, co może pomóc w kontrolowaniu jakości od początku do końca.

Wszystkie rolki, wałki i inne części są najpierw przetwarzane przez nas samych, co może pomóc dobrze kontrolować jakość na samym początku. Nasza fabryka poświęcona jest produkcji maszyny do formowania rolek i linii do spawania rur, takich jak maszyny do paneli dachowych i ściennych, płatwi C & Z, stud-track machines, K-span machines, i Guard rail formujących maszyn, Metal deck machines, maszyny do formowania Downspout, cięcia i linia cięcia na długość, linia maszyny do spawania rur i tak dalej. Teraz fabryka ma łącznie około 50 maszyn.

Projekt procesu walcowania przy użyciu skomponowanego oprogramowania, zaprojektowanego komputerowo w celu zapewnienia dokładności kształtu obrabianego przedmiotu. Każdy przedmiot zostanie potraktowany kilka razy przez naszych pracowników poważnie, szorstko szlifowany, drobno zmielony, obróbka cieplna, chromowana na twardo.

Podczas warsztatów montażowych pracownicy poświęcą kilka tygodni na zainstalowanie i przetestowanie maszyny do formowania rolkowego.

OEM / ODM

Jesteśmy profesjonalną manufakturą w maszynie do formowania rolek od 15 lat. Przez te lata sami wytwarzamy linie produkcyjne i zapewniamy najlepszą jakość i obsługę każdemu klientowi.

Co roku uczestniczymy w targach Canton i wyjeżdżamy za granicę, aby wziąć udział w wystawach. 90% naszych produktów jest sprzedawanych za granicą, Nasi klienci są prawie zadowoleni z naszych linii produkcyjnych.

Firma Saibo jest liderem w branży konstrukcji stalowych. Mając ponad 15-letnie doświadczenie i praktykę, firma Saibo staje się jednym z największych supermilterów maszyn do formowania rolkowego na świecie.

R & D

Posiadamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, kładziemy nacisk na ścisłą produkcję i montaż, co może pomóc w kontrolowaniu jakości od początku do końca.

Wsparcie sprzedaży:

Sześć osób utworzyło nasz doskonały zespół sprzedaży. Profesjonalizm, cierpliwość, aktualność i pasja to nasz cel sprzedaży.

Obsługa techniczna:

Nasz zespół techniczny ma duże doświadczenie w produkcji maszyny do formowania rolek. Od projektu, przetwarzania do instalacji, regulacji, możemy wyprodukować kompletną linię do formowania rolkowego.

Kontrola jakości:

Nasz doświadczony zespół ds. Kontroli jakości jest w stanie kontrolować jakość podczas produkcji lub przed wysyłką, aby zagwarantować, że nasz klient otrzyma tylko jakość, ale bez problemów.

Zalety naszej maszyny do formowania rolkowego:

1. Aspekty projektowe : projekt procesu walcowania z użyciem skomponowanego oprogramowania zabezpieczającego, projekt komputerowy w celu zapewnienia dokładności kształtu obrabianego przedmiotu.

2. Aspekty przetwarzania: każdy przedmiot zostanie potraktowany przez naszych pracowników kilka razy poważnie, szorstko szlifowany, drobno zmielony, obróbka cieplna, chromowana na twardo.

3. Aspekty elertriczne: maszyna może być sterowana automatycznie przez PLC.

Szczegóły kontaktu