Wyślij wiadomość
aboutus

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: SAIBO
Coroczne wyprzedaże: 4500000-5000000
Rok założenia: 2003
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co.,Ltd. Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co., Ltd. is a professional manufacturer specializing in the developing and exporting of roll forming machine such as Metal roof &wall panels machines, C&Z-shaped pulins machines drywall Stud-track forming machines , Metal decks machines ,No- girder and Columnitation curves forming machines, Guard rails forming machines ,Downspout pipes forming machines and so on. jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w opracowywaniu i eksportowaniu maszyn do formowania rolek, takich jak maszyny do metalowych dachów i paneli ściennych, maszyny do pulpy w kształcie litery C i Z, płyty gipsowo-kartonowe, maszyny do formowania szyn studni, maszyny do pokładów metalowych, maszyny do formowania krzywych dźwigarów i kolumn, formowanie barier ochronnych maszyny, maszyny do formowania rur spustowych i tak dalej. Our company, which is located in zhangjiagang city ,.is close to Zhangjiagang Economy Development Area and Shanghai City with superior geographic position and convenient transportation. Nasza firma, która znajduje się w mieście Zhangjiagang, jest blisko Zhangjiagang Economy Development Area i Shanghai City z doskonałą lokalizacją geograficzną i wygodnym transportem.

Od lat 90. XX wieku rynek budownictwa stalowego rozwijał się dynamicznie, ale wraz z rozwojem przemysłu konstrukcji stalowych na rynku budowlanym zajmowano krótszy okres budowy i piękny wygląd zewnętrzny, a także rozsądną cenę.

Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co., Ltd engaged in the steel structure industry in many years and devoted to developing some steel structure machines with a professional technology and reasonable price, we supply the best machines for our new and old costomers .In particular, we are a leading exporter in the field of steel structure construction, and can provide professional service, high quality ,through design, and installation. Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co., Ltd od wielu lat zajmuje się budową konstrukcji stalowych i poświęca się opracowywaniu niektórych maszyn do konstrukcji stalowych o profesjonalnej technologii i rozsądnej cenie, dostarczamy najlepsze maszyny dla naszych nowych i starych klientów. W szczególności są wiodącym eksporterem w dziedzinie konstrukcji konstrukcji stalowych i mogą zapewnić profesjonalną obsługę, wysoką jakość, poprzez projektowanie i montaż. Our goal is" future by heartiness, faith leads to the world" Naszym celem jest „przyszłość sercem, wiara prowadzi do świata”

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i czekamy na współpracę z Tobą w celu uzyskania obopólnych korzyści.

 

Chiny Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd profil firmy 1

Chiny Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd profil firmy 2

Chiny Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd profil firmy 3

Historia

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co, Ltd została założona w 2003 r., Która jest wyspecjalizowana maszyna do formowania rolek dachowych na początku. Po kilku pracach oryginalny zespół staje się jednym z największych producentów, specjalizującym się w eksporcie i eksporcie maszyn do formowania rolkowego i linii rur spawalniczych, takich jak maszyna do dachów i paneli ściennych, maszyna do płatwi CZ, maszyna do formowania tynków do płyt gipsowo-kartonowych, płyta metalowa maszyny, maszyny do formowania krzywizn K i spawania krzywoliniowego, oraz Mechanizmy do formowania szyn ochronnych, Maszyna do formowania spływów, Linia cięcia wzdłużnego i przycinanego na długość, Linia maszynowa do spawania rur i tak dalej.

Na początku mamy tylko jeden warsztat produkcyjny, teraz dla dalszych innowacji i rozwoju, nasza firma zatrudnia 100 pracowników, w tym 10 inżynierów, 8 projektantów i 30 techników . Obejmują 2 warsztaty montażowe, warsztaty kucia i spawania, warsztaty obróbki i formowania, warsztaty do przechowywania i malowania.

Po wielu latach ciężkiej pracy i rozwoju, staliśmy się liderem w dziedzinie konstrukcji konstrukcji stalowych, w szczególności eksportu, 90% produktów na eksport, nasze produkty zostały wywiezione do większości krajów na świecie, w tym USA, Wielkiej Brytanii, Australia, Singapur, Indie, Malezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Filipiny itp.

Usługa

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co, Ltd specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, instalacji i regulacji wszystkich rodzajów maszyn do formowania na zimno, cięcia i cięcia na długość linii, maszyny do produkcji rur wysokiej częstotliwości do spawania, i dać klientowi najlepszą obsługę.

Nasza usługa Advantage:

1. Możemy wyprodukować podstawę maszyny na życzenie klienta. Klient ma wszelkie szczególne wymagania, pod warunkiem wykonalności, obiecujemy.

2. Posiadamy profesjonalny zespół techniczny, od projektu po regulację. Jeśli klient ma jakiś problem techniczny, możemy zapewnić fachową poradę.

3. Mamy doskonałą pracę zespołową w zakresie sprzedaży. Podczas negocjacji nasza Sprzedaż dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pomoc każdemu klientowi. Obiecują, że odpowiedzą na e-mail klienta lub zadzwonią w ciągu 24 godzin.

4. Jesteśmy fabryki, producenta, na podstawie zapewnienia jakości sprzętu, możemy zapewnić wygodniejszą i szybszą obsługę.

Usługi transportowe:

Nasza firma ma profesjonalnego pracownika pakującego, upewnij się, że maszyna jest bezpieczna i nie ma żadnych uszkodzeń, gdy maszyna dotrze do firmy klienta. China shpping, DHL Cosco group, FedEx to nasi dobrzy partnerzy, którzy mogą zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę do rąk klienta.

Po usłudze sprzedaży:

Po zakupie maszyny i napotkaniu problemów technicznych, po pierwsze, nasza sprzedaż zapewni profesjonalne rozwiązania. Jeśli problemu nie da się rozwiązać, nasz inżynier może być gotowy w ciągu 2 tygodni po otrzymaniu wizy.

Nasz zespół

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co., Ltd. może zapewnić wszystkie rozmiary profili, które opierają się na życzenie klienta. Projektujemy i rozwijamy nowe ulepszenia, aby stworzyć lepszą maszynę. Naszym celem jest produkcja linii do formowania rolkowego o wiele bardziej wydajnej.

Wsparcie sprzedaży:

Sześć osób utworzyło nasz doskonały zespół sprzedaży. Profesjonalizm, cierpliwość, aktualność i pasja to nasz cel sprzedaży. Witamy zapytań z całego świata. Chcielibyśmy wysłać najlepszą ofertę zgodnie z wymaganiami klienta.

Instalacja, debugowanie i szkolenie:

Po zamówieniu przez klienta naszej maszyny do formowania rolkowego zorganizujemy profesjonalnego technika instalacji i regulacji maszyny. O szkoleniu nauczymy klienta, jak nauczyć się obsługiwać maszynę we właściwy sposób. Gdy klient ma jakiś problem podczas operacji, chcielibyśmy pomóc rozwiązać ten problem.

Obsługa techniczna:

Nasz zespół techniczny ma duże doświadczenie w produkcji maszyny do formowania rolek. Od projektu, przetwarzania do instalacji, regulacji, możemy wyprodukować kompletną linię do formowania rolkowego.

Kontrola jakości:

Dzięki naszej kompleksowej polityce kontroli nasza kontrola jakości obejmuje kontrolę zużytych części maszyn przed instalacją, próbek profili, części elektrycznych i tak dalej. Nasz doświadczony zespół ds. Kontroli jakości jest w stanie kontrolować jakość podczas produkcji lub przed wysyłką, aby zagwarantować, że nasz klient otrzyma tylko jakość, ale bez problemów.

Szczegóły kontaktu