aboutus

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: SAIBO
Coroczne wyprzedaże: 4500000-5000000
Rok założenia: 2003
pc Export: 90% - 100%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w rozwijaniu i eksportowaniu maszyn do formowania rolkowego, takich jak maszyny do produkcji metalowych dachów i paneli ściennych, maszyny typu pulpit w kształcie litery C i Z, płyty gipsowo-kartonowe, maszyny do formowania wgłębnego, maszyny do produkcji metalowych blatów, maszyny do formowania krzywych bez kolumn i kolumn, tworzenie szyn ochronnych maszyny, maszyny do formowania rur typu Downspout i tak dalej. Nasza firma, która znajduje się w mieście zhangjiagang, .is blisko Zhangjiagang Economy Development Area i Shanghai City z doskonałą pozycję geograficzną i wygodny transport.

Od lat 90. XX wieku rozwijał się rynek budownictwa konstrukcji stalowych, ale wraz z rozwojem przemysłu konstrukcji stalowych, krótszy okres budowy i piękny wygląd zewnętrzny, a także rozsądna cena zaistniała na rynku budownictwa.

Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co., Ltd zajmuje się branżą konstrukcji stalowych od wielu lat i poświęca się rozwijaniu niektórych maszyn konstrukcji stalowych z profesjonalną technologią i rozsądną ceną, dostarczamy najlepsze maszyny dla naszych nowych i starych costomers. W szczególności, są wiodącym eksporterem w dziedzinie konstrukcji konstrukcji stalowych i mogą zapewnić profesjonalną obsługę, wysoką jakość, poprzez projekt i instalację. Naszym celem jest "przyszłość z sercem, wiara prowadzi do świata"

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i nie możemy się doczekać współpracy z Tobą dla obopólnych korzyści.

-02-
Historia

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co, Ltd została założona w 2003 r., Która jest wyspecjalizowana maszyna do formowania rolek dachowych na początku. Po kilku pracach oryginalny zespół staje się jednym z największych producentów, specjalizującym się w eksporcie i eksporcie maszyn do formowania rolkowego i linii rur spawalniczych, takich jak maszyna do dachów i paneli ściennych, maszyna do płatwi CZ, maszyna do formowania tynków do płyt gipsowo-kartonowych, płyta metalowa maszyny, maszyny do formowania krzywizn K i spawania krzywoliniowego, oraz Mechanizmy do formowania szyn ochronnych, Maszyna do formowania spływów, Linia cięcia wzdłużnego i przycinanego na długość, Linia maszynowa do spawania rur i tak dalej.

Na początku mamy tylko jeden warsztat produkcyjny, teraz dla dalszych innowacji i rozwoju, nasza firma zatrudnia 100 pracowników, w tym 10 inżynierów, 8 projektantów i 30 techników . Obejmują 2 warsztaty montażowe, warsztaty kucia i spawania, warsztaty obróbki i formowania, warsztaty do przechowywania i malowania.

Po wielu latach ciężkiej pracy i rozwoju, staliśmy się liderem w dziedzinie konstrukcji konstrukcji stalowych, w szczególności eksportu, 90% produktów na eksport, nasze produkty zostały wywiezione do większości krajów na świecie, w tym USA, Wielkiej Brytanii, Australia, Singapur, Indie, Malezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Filipiny itp.

-03-
Usługa

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co, Ltd specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, instalacji i regulacji wszystkich rodzajów maszyn do formowania na zimno, cięcia i cięcia na długość linii, maszyny do produkcji rur wysokiej częstotliwości do spawania, i dać klientowi najlepszą obsługę.

Nasza usługa Advantage:

1. Możemy wyprodukować podstawę maszyny na życzenie klienta. Klient ma wszelkie szczególne wymagania, pod warunkiem wykonalności, obiecujemy.

2. Posiadamy profesjonalny zespół techniczny, od projektu po regulację. Jeśli klient ma jakiś problem techniczny, możemy zapewnić fachową poradę.

3. Mamy doskonałą pracę zespołową w zakresie sprzedaży. Podczas negocjacji nasza Sprzedaż dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pomoc każdemu klientowi. Obiecują, że odpowiedzą na e-mail klienta lub zadzwonią w ciągu 24 godzin.

4. Jesteśmy fabryki, producenta, na podstawie zapewnienia jakości sprzętu, możemy zapewnić wygodniejszą i szybszą obsługę.

Usługi transportowe:

Nasza firma ma profesjonalnego pracownika pakującego, upewnij się, że maszyna jest bezpieczna i nie ma żadnych uszkodzeń, gdy maszyna dotrze do firmy klienta. China shpping, DHL Cosco group, FedEx to nasi dobrzy partnerzy, którzy mogą zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę do rąk klienta.

Po usłudze sprzedaży:

Po zakupie maszyny i napotkaniu problemów technicznych, po pierwsze, nasza sprzedaż zapewni profesjonalne rozwiązania. Jeśli problemu nie da się rozwiązać, nasz inżynier może być gotowy w ciągu 2 tygodni po otrzymaniu wizy.

-04-
Nasz zespół

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co., Ltd. może zapewnić wszystkie rozmiary profili, które opierają się na życzenie klienta. Projektujemy i rozwijamy nowe ulepszenia, aby stworzyć lepszą maszynę. Naszym celem jest produkcja linii do formowania rolkowego o wiele bardziej wydajnej.

Wsparcie sprzedaży:

Sześć osób utworzyło nasz doskonały zespół sprzedaży. Profesjonalizm, cierpliwość, aktualność i pasja to nasz cel sprzedaży. Witamy zapytań z całego świata. Chcielibyśmy wysłać najlepszą ofertę zgodnie z wymaganiami klienta.

Instalacja, debugowanie i szkolenie:

Po zamówieniu przez klienta naszej maszyny do formowania rolkowego zorganizujemy profesjonalnego technika instalacji i regulacji maszyny. O szkoleniu nauczymy klienta, jak nauczyć się obsługiwać maszynę we właściwy sposób. Gdy klient ma jakiś problem podczas operacji, chcielibyśmy pomóc rozwiązać ten problem.

Obsługa techniczna:

Nasz zespół techniczny ma duże doświadczenie w produkcji maszyny do formowania rolek. Od projektu, przetwarzania do instalacji, regulacji, możemy wyprodukować kompletną linię do formowania rolkowego.

Kontrola jakości:

Dzięki naszej kompleksowej polityce kontroli nasza kontrola jakości obejmuje kontrolę zużytych części maszyn przed instalacją, próbek profili, części elektrycznych i tak dalej. Nasz doświadczony zespół ds. Kontroli jakości jest w stanie kontrolować jakość podczas produkcji lub przed wysyłką, aby zagwarantować, że nasz klient otrzyma tylko jakość, ale bez problemów.

Szczegóły kontaktu